środa, 17 września 2014

Wymiana szaf w Myślenicach!

Razem z projektantką Beatą Dziadkowiec postanowiłyśmy zorganizować projekt o nazwie Alfabet Mody. Dlaczego powstała taka inicjatywa? Otóż, obecnie młodzi ludzie coraz częściej interesują się modą. Niestety w naszym powiecie myślenickim nie ma szkoły ani instytucji, która oferowałaby zajęcia z projektowania i szycia ubrań. To właśnie dlatego powstał nasz projekt. 

Zajęcia, prowadzone przez Beatę pozwoliły młodym osobom nauczyć się prostych sposobów na stworzenie "czegoś swojego". Oprócz szkoleń z szycia nasz projekt przewiduje realizację Wymiany Szaf. Na tym wydarzeniu uczestnicy będą mogli w bezgotówkowy sposób nabyć ciekawe rzeczy pozbywając się przy tym ubrań, których nie noszą.

Jesteśmy już na finiszu realizacji naszego projektu. Na 28 września zostało zaplanowane wydarzenie "Wymiana Szaf", na którą serdecznie zapraszam.

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmowane są za pomocą rejestratora dostępnego na stronie.

Jeżeli więc chcesz pozbyć się swoich nienoszonych rzeczy zyskując przy tym nowe - Wymiana Szaf jest dla Ciebie! Śledź na bieżąco nasz profil na facebooku.


Oprócz szafo-wymieniarek podczas wydarzenia odbędzie się pokaz mody, na którym uczestniczki szkoleń z szycia i projektowania strojów zaprezentują uszyte przez siebie kreacje inspirowane folklorem. Dodatkowo będzie można obejrzeć zdjęcia z sesji zdjęciowej uczestników warsztatów.


O naszej inicjatywie: MIASTO-INFO